Délután három után és a hétvégéken a nyári szabadságolások miatt a szülő nők mehetnek máshova.
Ezek évente közel 4,45 millió rákos halálesetért felelősek.
Magyarország első körben 2560 adag vakcinát kap, ez 1280 ember oltására elegendő.
A 4 éves agár a gazdáival egy ágyban aludt, tőlük kapta el a betegséget.
Idén már 346 megbetegedés történt, tavaly összesen 75.
Szerintük az is probléma, hogy megint elmaradt az érdekképviselettel történő konzultáció.
Július óta máshová viszik a súlyos baleseti sérülteket. Nem árulják el, szakemberhiányról van-e szó, de Rétvári államtitkár nem tagadja.
A Langja vírus cickányokról terjedhetett át emberekre, de egyelőre nem tudni, emberről emberre is képes-e terjedni.
Szombaton tették ki a táblákat az egyik gárdonyi strandon.
Régóta figyelik a vírust, nem találtak összefüggést a szexualitás és a fertőzések között.
Bizonyára freskót készítenek, amikor festésre hivatkozva hónapokra bezárnak egy gyerekosztályt, ironizál Svéd Tamás, az Orvosi Kamara titkára.
Ez derül ki az Ipsos kutatásából, amit 27 országban végeztek el.
Térképen a szünetelő ellátások. A megyei kórházak közül Szolnokon, Szekszárdon különösen nagy a baj.
Az elmúlt héten három állam, valamint New York és San Francisco is vészhelyzetet hirdetett.
„Eddig is pengeélen táncoltunk a működési költségek tekintetében, ez a problémánk a mai nappal megszűnt. Leestünk, zuhanunk és közben segítségért kiálltunk még a földet érés előtt” – írják.