Nem volt izzadt és nem volt fáradt. Rögtön lebukott.
Az amerikai Nógrádi Györgyöt csalással vádolják, és azzal, hogy hazudott a kormányzatnak.
Egy amerikai tanár azt sejtette, hogy csalnak a diákjai. Felkért két sztárközgazdászt, hogy buktassák le őket. Megtették.
A távhőellátó nevében írtak egy levelet, hogy a kórház ezentúl új bankszámlára utalja a fűtésdíjat.
A cég amerikai vezetője pedig őszintén bocsánatot kért a csalásért.
Majd 340 kilónyi aranyról derült ki, hogy csak trombitaréz.
2016 végére le is zárul a csere Európában. A cég az éves magyar GDP 65 százalékát bukja ezen.
Több, az EU-ban forgalmazott készülék a Volkswagen a dízelmotorjaihoz hasonló megoldást alkalmazhatott. A cég tagad.
Alsó-Szászország miniszterelnöke, Olaf Lies szerint az fb is csak nemrég értesült a csalásról. A botránynak már társadalmi hatásai is vannak, Wolfsburg városa a legnagyobb adózója problémái miatt befagyasztotta a költségvetését.
Hogy, hogy nem ennek lehetnek egészségügyi kockázatai. De legalább kiderült, hogy miért volt akkora különbség a valóságban mért és az az autógyárak kibocsátási adatai alapján modellezett adatok közt.
A gyanú szerint nem maguk mentek el a nyelvvizsgájukra.
A BMW X3 nagyobbat bukott az amerikai teszten, mint a Volkswagen Passat.