A polgármester támogatja azt is, hogy a város utasítsa el a migránsok szervezett betelepítését.
Marky Mark and the Funky Bunch üdvözletét küldi.
A magyar jobboldal intellektuális világítótornya bevallotta, hogy a hódmezővásárhelyi vereség után az első 24 órában összevissza beszéltek, de most már ideje észhez térni.
Már egyeztet a helyi pártokkal, hogy áprilisban Lázár Jánossal szemben is csak egy jelölt induljon a körzetben.
Bejelzett nála a riasztócsengő.
Kijött a CÖF közleménye, benne a régi slágerek: szellemi honvédelem, erkölcsi primátus, zsidó-keresztény civilizáció.
Tarlós István tájékoztatása alapján kora ősszel indul a két részre bontott, így az optimista tervek szerint is 3-3,5 évig húzódó projekt.
Nem a hódmezővásárhelyi választás ütötte ki először a Fideszt, 2014 óta évente volt egy-egy nagy, szimbolikus ügy vagy szavazás, ahol a kormánypárt látványosan vereséget szenvedett, vagy csak simán meghátrált. Ettől a hatalom alapjai egyáltalán nem inogtak meg.
Gulyás Márton szerint Márki-Zay győzelme óta „ez egy másik ország”.
Elérhető a város honlapján
A szegedi polgármester stábja már a kampányban is aktívan segítette független jelöltet.
Lázár János elég nyíltan megmondta, hogy a város vesztes lesz, ha nem a Fidesz jelöltje nyer. Most kiderül, hogy bosszút áll-e a párt.
Emberek, a miniszterelnök nyilatkozott a hvg.hu-nak! Ismétlem, nyilatkozott egy lapnak, ami nem fideszes!
Ahogy jogerős lesz az eredmény, Márki-Zay Péter kikéri és nyilvánosságra hozza az Elios-féle OLAF-anyagot. És ez csak a kezdet lehet, Hadházy Ákos további gyanús ügyeket is előásott az elmúlt évekből.
Az egykori pornószínész a hódmezővásárhelyi eredmény láttán meggondolta magát, és a Fidesz ellen beáldozza politikai karrierét is.