"A brüsszeli bevándorláspárti bürokrácia és a bíróságok Soros-szervezettekkel együttműködve minden lehetőséget keresnek arra, hogy rést üssenek azon pajzson, azon a kerítésen, amit Magyarország felhúzott."
"Mindent megteszek annak érdekében, hogy a Pesti úti szabálytalanságok ne uralja el a belpolitikát" - mondta a Parlamentben április végén. Mit lehet tenni, ha nem hallgatnak rá a környezetében?
Az államtitkár úgy reagált a Freedom House jelentésére, ami szerint Magyarország már hibrid rezsim, hogy nem is vártak mást „az egykoron tisztelt emberi jogi szervezetből Soros György kirakatszervezetévé avanzsált társaságtól”.
Az államtitkár nem ezt várja el egy közszolgálati tévétől.
A polgármestereknek mostani hosszú hétvégén még lehetőségük lesz arra, hogy akár szigorúbb intézkedéseket is bevezessenek.
Van, ahol nem megy át szerkesztőn a sorosista szövetségezés.
Erről Kovács Zoltán videóüzenetben számolt be.
Az innovációs miniszter most is arról beszélt, hogy nem hisznek a segélyekben.
Meg kettős mérce, és lejárató kampány.
A kommunikációs államtitkár szerdán az ATV-nek mondott erőseket.
A járvány iránt érdeklődő 110 ezer követőt nem hagyhat cserben a kormánypropaganda.
Kovács Zoltán szerint a sajtótájékoztatókon sem árt óvatosnak lenni.
Kovács Zoltán nem tud lélegeztetőgépet kezelni. Az éppen az általa leszólt orvosok dolga. A kormány dolga pedig az lenne, hogy mindenáron megvédje az orvosokat.
Az államtitkár szerint csak politikai haszonszerzésből kért több védőeszközt a kamara.
Az operatív törzs napi tájékoztatóján próbáltunk válaszokat szerezni.