Visszaveszi a pénz negyedét az EU a kormányablakokat népszerűsítő kampánytól.
A Korrupciókutató Központ Budapest tanulmányban vizsgálta, hogy mennyire átláthatóak a magyar városi önkormányzatok.
A közbeszerzési törvény miatt is vizsgálódhatnak és több EP képviselő az Európai Bizottság közbelépését követeli.
Hála Istennek!
A Közbeszerzési Hatóságnak kell eljárnia most.
Simicska Lajos legfontosabb cége másodfokon is pert nyert a közbeszerzési hatóság ellen.
Ugyanezzel a lendülettel lehetőséget adtak a kartellezés miatt megbüntetett cégeknek, hogy induljanak a közbeszerzéseken, persze csak a nagyobb verseny érdekében.
A cégnek az 1-4. blokkok főépületeinek homlokzatát kell megcsinálnia.
Korrupciókutatók elemezték az új közbeszerzési szabályok hatását. Vannak pozitív változások, de többnyire mégis könnyebb lesz csalni.
Bejöttek az oroszoook! BULI VAAAN!!!!!
Kaposvár és Fonyód között újítanak fel.
A közbeszerzési értesítőben egyetlen pályázatot sem írtak ki az MNB közpénzszivattyúzásra használt alapítványai, de szerencséjükre az ilyesmivel Magyarországon pont nagyon elnéző az igazságszolgáltatás.
Ööö, épp nincs nálam a laptopom, amin rajta vannak a bizonyítékok, bocs.
Többek között milliárdos forgalmú üzleti tanácsadó cég székhelye volt még pár napja is egy ipari terület az ukrán határtól pár száz méterre, amit Seszták Miklós fejlesztési miniszter nagybátyjáról neveztek el.