Két éve egy vidéki ügyvéd vette észre azt a kúriai határozatot, amelyből aztán kibontakozott a kegyelmi ügy. Ez az ügyvéd népszerű Facebook-oldalt is indított, de eddig nem derült ki, ki ő.
Letették a parlamentben az esküt a miniszterek. Orbán Anita lesz Magyar helyettese.
„Az épület történelmi jelentősége és a felújított terek látványa iránti folyamatos érdeklődés visszaigazolja a kezdeményezés létjogosultságát.”
Szögből, távolról, nem a kamerába nézve, nem középen. De a lényeg, hogy nincs a képen senki más.
A mostani képen viszont nincs rajta a miniszterelnök.
A keddi meghallgatásra is elhoztak néhány államtitkárjelöltet a miniszterjelöltek, és néhányukról még az is kiderült, hogy mivel foglalkoznak majd a kormányban.
Folytatódik az abszolút filmszínház, főszerepben ezúttal a látószög.
Magyar Péter hétfőn este tartott idegenvezetést a Várban a kiürített Karmelitában és Rogán Antal egykori munkahelyén.
A miniszterjelöltek többsége autóval érkezett, de Hegedűs Zsolt, Gajdos László és Vitézy Dávid gyalog sétált a Sándor-palotához.
Sulyok Tamás átadta az okiratokat a 16 Tisza-miniszternek.
Nem feltétlenül értenek egyet a pénzügyi kötelezettségvállalásokkal kapcsolatban.
Szerinte olyan mértékű a nagyzolás, amit egy svájci minisztériumban is nehéz lenne elképzelni.
„Urizálás, kivagyiság egy kifosztott országban a gazdasági válság és az Európa-rekorder infláció idején.”
De május 31-ig még meggondolhatják magukat.
Tárlatvezetést tart a Karmelitában, Hunyadi Mátyás halotti pajzsát és iratmegsemmisítőt is talált az élő adás során.