Azzal, hogy akadályozza az európai, benne a magyar válságkezelést, az európai és a magyar polgárok érdekeivel és elvárásaival szemben cselekszik - írják az Orbán-kormányról.
A főpolgármester szerint több tesztre és ingyenes tesztelésre van szükség, szűrni kellene a tanárokat és el kell kerülni, hogy a fiatalok az idősebbeknek adják tovább a vírust.
És ezt a levelet Donald Tusknak címezték, annak a Donald Tusknak, akinek a magyar kormánylapok lenácizták a nagyapját egy hamisított fotó alapján.
Tóth Bertalan, a Magyar Szocialista Párt elnöke nyílt levélben fordult Orbán Viktorhoz.
Elavult, megtévesztő, nem előzte meg szakmai egyeztetés.
A négy évvel ezelőtti tiltakozásokat kirobbantó iskola tanárai szerint az új NAT nem csökkenti a diákok terheit, a tanárokra meg olyan pluszterheket ró, amire képesítésük sincs.
Az aHang nyílt levelét eddig 1700-an küldték el Siklósinak és az MTVA vezérigazgatójának, Papp Dánielnek.
A jellemzően igen udvarias német tudósok kereken megírták: tényszerűen nem igaz, hogy a magyar kutatóintézetek finanaszírozása a Max Planck Intézetéhez lesz hasonló.
Szanyi Tiborban megpattant valami, az MSZP volt EP-képviselője Gyurcsányhoz méltó nyílt levélben jelentette be, hogy egyszerre alapít radikális baloldali zöld mozgalmat és jelentkezik be az MSZP elnöki posztjára.
„Mi lenne ha a te lányod alá fotóztak volna be? Feltételezem, hogy az illető orrát is eltörted volna” – írta a Pesti Srácok munkatársának, aki azon pörgött, hogy befotóztak a 19 éves tüntető szoknyája alá.
A pedagógusbér a többi diplomás átlagbérének kétharmadát sem éri el, azt írják, Orbán nem ezt ígérte a tanároknak.
Ugyanakkor Zakar Péter szerint a helyi lap csak rosszul idézte a szavait.
És egyből elküldte Sargentininek.
A magyar válogatott korábbi kapitánya nyílt levélben magyarázkodik amiatt, hogy az arab focit választotta újra.
Amiben egy nemierőszakolókat üldöző országos biztonsági szolgálat felállításához kér állami támogatást.