Az Origó munkatársa már a „gyilkos ukrán rezsimet” emlegető posztot oszt meg.
200 millió dollárnyi hirdetést szorgalmaz.
Cser-Palkovics, Bencsik Gábor és úgy tűnik, a miniszterelnök fia is elfogultnak tartja a közmédiát.
Április 30-án vonulnak fel orosz és magyar zászlókkal. Az oroszhirek.hu hazudta azt, hogy Zelenszkij elmenekült Kijevből, és életre keltek a holtak Bucsában.
Ez most a legsötétebb hangulatú trend az orosz közösségi médiában.
Mi lenne, ha London híres épületeit rakétáznák az oroszok?
A felszólalók helyett a CÖF-ös Lomnici Zoltánt szólaltatták meg.
Valahogy pont azt mondja, amit az orosz hadvezetés is propagált a mariupoli szülészeti klinika és a színház szétbombázása után.
Búcsúszentlászlón már nem kíváncsiak Bödőcs Tiborra, mert poharat kért az üveges sörhöz. A Kipcsak TV Lényeg című műsora lerántja a leplet a humoristáról és eltitkolt ikertestvéréről.
Egyre változatosabb célokra használják az oltási regisztrációnál megszerzett e-mailcímeket.
Előfordult, hogy Borsa Miklós a stúdióban ülve, felvétel előtt tiltakozott, hogy hazugságot kell beolvasnia, aztán mégis hajlandó volt rá. Most a menekültek sírását hallgatja az ajtó mögül, miközben volt kollégái Putyin propagandáját terjesztik.
Elmondta, milyen iránymutatásokat kaptak a műsoraikhoz a Kremltől.
„Szégyellem magam, amiért hagytam, hogy az orosz népet zombivá tegyék” -mondta Marina Ovszjannyikova az akció előtt.
Ujhelyi István MSZP-s EP-képviselő hívta fel erre a figyelmet, ahogy arra is, hogy az aranyútlevelek és aranyvízumok szigorítását kérő határozat szavazásán pedig a Fidesz nem szavazott.
Az uniós főképviselő szerint az információk manipulálása fenyegetést jelent a demokráciára.