Az alufóliasisakot ostromló sorosozásának van egy különösen lehangoló aspektusa. Annyira, de annyira lehangoló, hogy a legtöbben érthető okokból egyáltalán nem is akarnak róla tudomást venni.
A többi között az európai határok megerősített védelmét javasolja!
A kormánypárt azzal vádolta a civileket, hogy politikai megrendelésre hamisítanak adatokat, de a bíróságon sokadszorra sem tudták bizonyítani.
Ha már a fontot nem.
Állítja, hogy nem shortolta a fontot, sőt, a font esésén vesztett, de máson meg még többet nyert.
Pont két hete szivárgott ki, hogy válságot vár, és aranyat vásárolt a magyar származású globális mumusember.
Ugyanakkor a miniszterelnök ma már erkölcstelenebbnek tartja a Jobbikot, mint az MSZP-t.
A Warrior ing 7000 forint lenne, ha még árulnák. Orbán ma abban ment neki Soros Györgynek.
A bicskei menekülttábort be akarják zárni. A miniszterelnök ott lesz a foci Eb-n.
A CEU-ra és Oxfordba is járt a főellenség pénzéből. Nem lehetett könnyű ilyen közegben tisztának maradnia.
Ezért rájuk állították a III/III-as csoportfőnökséget, mert nem nézték jó szemmel, hogy pénzt kaptak a milliárdos alapítványától.
"Megdöbbenéssel figyeljük mind a Soros Alapítványt, mind pedig Soros György személyét az utóbbi időben ért nemtelen támadásokat" - írták.
A kormányszóvivő nem gondolja, hogy erről tájékoztatást kéne adnia, mert pályázaton nyerte, és különben se közpénz.
A megújult Tények szerdán sorozatot indított a rejtőzködő (LOL) milliárdosokról, ennek első részében igyekeztek leleplezni a legendásan rejtőzködő Soros Györgyöt. LOL.
Nincs, ismétlem nincs olyan ellenzékhez köthető szervezet ma Magyarországon, amely mögött ne Soros pénze állna.