Amerikai elnök SOHA nem dolgozott olyan ellenszélben, mint Trump, a polgárháború idején Lincoln dolgát legalább az intézményrendszer nem akadályozta – hangzott el az M1-en.
Akkor, amikor. Vagy kicsit később, de talán majd valamikor.
A közmédia egyszerűen nem számol be arról, hogy Biden lesz Amerika következő elnöke, az Origo pedig megalkotta a tökéletes címlapot.
A Celebcella lényege, hogy fognak négy olyan embert, akik az orrukra nőtt furunkulust is Facebook live-on nyomják ki két szelfibottal, majd bezárják őket egy-egy ablaktalan cellába öt napra. Helyszíni riport a kereskedelmi tévézés poklából.
A DK elnöke a jogerős ítélet szerint nem folytatott titkos tárgyalásokat Karácsony Gergely főpolgármesterrel és Alföldi Róbert rendezővel az egyetemről.
A közmédia portálján mások a hírek.
Bodolai sem tudta úgy elnémítani a volt indexest, mint a 444.
Mit tett az internettel Orbán, Trump és az ördögi Zuckerberg? Közelebb hozták egymáshoz a szerzőket és az olvasókat!
A politikusnőt undorító, fertőző állatként bemutató írást a Hír TV és az Echo Tv egykori vezérhelyettese írta és személyesen a Magyar Nemzet főszerkesztője, Toót-Holló Tamás hagyta jóvá a megjelenését.
A Trump által kinevezett Michael Pack megszüntette a tűzfalat, ami politikusok és a menedzsment befolyásától védi a USAGM szerkesztőségeit.
Miután az iszlám megtámadásával vádolta Emmanuel Macront.
A tudósítással veszélyeztették az állam biztonságát, és nyugtalanságot gerjesztettek - hangzik az ítélet.
Ünnep!
Egyre több és több.
A teljes kommunikációs piac 150 milliárdos veszteséget szenvedhet el az idei évben a reklámszövetség felmérése szerint.