Óvatlan turistarudli, divattanácsok Szőke Andrástól, házisörfőzési ismeretek és egy bejelentés.
Mészáros Lőrinc embere, Vaszily Miklós a nevére vette az ország legnagyobb lapját, és pontot tett egy hat és fél éve zajló politikai művelet végére.
Seres László azt írta, „kiderült számomra, hogy ha egy, a NER iránt elkötelezett beosztottam pozíciója be van betonozva, akkor sem őfelette, sem saját magam felett nem én rendelkezem”.
Az újságot szétverő Bodolai László médiajogászként segíti az Indamedia csoportot.
Példákat is mondott az új szó használatára: “Téged betrumpoztak már? Igen, megkaptam a trumpot.”
A Buzzfeed-CEO Jonah Perretti vezeti majd a két lapot.
Az igazságügyi miniszter szerint a KESMA létrehozását sem lehet máshogy értelmezni, mint racionális üzleti döntés. Az uniós jogállamisági kritériumok vétójáról kérdezte Varga Juditot a BBC újságírója, előkerült a régi szennyes.
1930. január 29-én írta meg az Uj-Somogy.
Azt mondják, technikai hiba miatt élesedtek a posztok.
A cikknek így már helyenként nincs is értelme.
A Fideszhez több szálon kötődő újságíró azután lett az Index egyik főszerkesztő-helyettese, hogy a portál korábbi dolgozói tömegesen felmondtak.
Stummer János szerint rendkívüli jogrend idején ez rémhírterjesztés.
November 13-án jelenik meg utoljára a lap.
Egy 2019 márciusi értekezletről kiszivárgott hangfelvételen Bende Balázs külpolitikai szerkesztő adja ki az ukázt, mi lesz a stáb dolga az EP-választás alatt.
Korábban nem szólt bele a kormány, hogy mik jelenhetnek meg ezeken a csatornákon.