A tiszás képviselő a Micimackó mellett Orwell Állatfarmját is megszívlelésre ajánlja.
A volt miniszterelnök az Indexnek: Lázár és Szijjártó teljesen rendben van, Hatvanpuszta műbalhé, és halálomig Fidesz-tag maradok.
Eredetileg tiszás elnöke lett volna ennek a vizsgálóbizottságnak is, de két hete Magyar Péter gondolt egyet, és megadta Toroczkainak a lehetőséget.
Az ideológiaexportot végző brüsszeli iroda elmulasztotta feltüntetni finanszírozási forrásait.
A módosítót benyújtó Melléthei-Barna Márton szerint „politikai ellenfelek üldözésére létrejött Szuverenitásvédelmi Hivatal, a közpénzek magánvagyonként való kezelése és a kormányfői hatalom időbeli korlátlansága mind-mind a hübrisz megnyilvánulása”.
A bejelentésnek köze lehet a KEKVA-k jövőjét érintő alkotmánymódosításhoz, amiről ma szavaz az Országgyűlés.
És más ellenzékieknek is személyes beszólogatásokkal válaszolt a kormányfő, aki a második körös adok-kapokban már sokkal jobban elengedte magát, mint az első, önálló felszólalásában.
Vitnyéd volt a fő téma napirend előtt: a miniszterelnök migrációs kérdésben támadta a volt kormánypártot, mire a volt kormánypárt migrációs kérdésben támadott vissza.
Gyorsabban meg tudják szavazni.
Pósfai Gábor belügyminiszter bejelentette a parlamentben, hogy nem készítettek tagállami végrehajtási tervet, és a jövőben sem tervezi ilyen terv leadását.
A NER bukása után úgy érzik, „megváltoztak a tartalomfogyasztási szokások”.
Az elmúlt pár hónap elvette a kedvét az országos politikától.
Németh Zsolt azt mondta, a rendezvényt idén párbeszédközpontúbbá akarják tenni, „ezért a mostani kormányzati garnitúrát” is meghívják.
Ennek alapján Orbán Viktort nem lehetne többé miniszterelnökké választani.
A Tisza vezetésének lejáratását beharangozó képből is szarkasztikus videó lett.