Vélt vagy valós munkahelyi sérelmei miatt akart elégtételt venni.
Kiderült, ki rejtett varrótűket az ausztrál közértek epreibe.
Rövid időn belül ez volt a harmadik támadás ugyanazon a strandon.
Az életbiztosítási pénzre fájt a foga.
Szerintük nincs elég jó formában a sprinter ahhoz, hogy bajnoki meccseket játszhasson.
Akcióban az ausztrál hatóságok.
Oxigénmaszkos, járókeretes képeket töltött fel az Instára, még a haját is lenyírta.
Majd elnézést kértek, hogy csak tévedés történt.
A miniszterelnök-helyettes azért megígérte, hogy elolvassák majd az IPCC fenyegető előrejelzését, de a szénről nem terveznek lemondani.
Oltási és szűrőprogramuknak hála 2022-re "nagyon ritkává" válhat a betegség, vagyis százezer emberre legfeljebb 6 megbetegedés jutna.
Brutális videó miatt nyomoznak az ausztrál hatóságok: egy férfi felvette, ahogy emukat gázol el az úton, és közben nagyon jól érzi magát.
A férfi édesapja őslakos, anyja pápua, ő maga Pápua-Új Guineában született, és nincs ausztrál állampolgársága, de már öt éves kora óta ősei földjén él.
A hatóságok szerint az életveszélyes tette "csínytevés" lehetett, az ország minden részében utánzók és, ahogy a rendőség fogalmazott, "kópék" rejthetnek tűket eperbe és más gyümölcsökbe.
Először úgy tűnt, hogy valaki az epertermelőket próbálja kicsinálni. Ez amúgy sikerült is, tonnaszámra semmisítik meg az epret, aminek összeomlott a piaca.
A múlt héten egy férfit hasi fájdalmakkal vittek kórházba, miután szupermarketben vásárolt epret evett. Tű állt a gyomrába.