700 millióval drágábban vettek buszokat, mint amennyiért eredetileg kínálták őket.
Nyilván egy propagandaminiszternél fel sem merülhet az ilyesmi.
A megbízásokat azok a cégek kapták, amik a migránsellenes plakátok arculatát is tervezték.
A gönyűi kikötőre beadott pályázatuk után három évre kizárták a céget az állami munkákból. A bíróság szerint jogtalanul.
Kiírták a közbeszerzést, az árban a szervíz és a pályamatricák is benne vannak.
Ennyiért szerez be a rendőrség rendvédelmi eszközöket.
Az állatkert bővítésére már az ajánlatok is másfélszer drágábbak, mint a megemelt kiírásban szerepel.
Soha nem volt ilyen összegű közbeszerzés, uniós pénzekből energiahatékonysági projekteket végeznének. Négy évre fix vállalkozásokat választanának ki.
A biztonsági cég sorra nyeri az állami megrendeléseket
Válaszul a Telekom is beperli a Vodafone-t.
A tervezett 3,45 milliárd helyett 4,6 milliárdért vállalta el a munkát az Épkar Zrt.
Azok csinálják, akik az első menekültellenes plakátkampányt is vitték.
Tavaly 27 embert vittek 18 millióért oda-vissza mindennap.
Zavarják már le ezt a sportversenyt, mielőtt minden közpénzt elmegy rá!
Felmerül a kérdés: MINEK?