És bőkezűek voltak az európai kupákban égő Fradival is.
Olyan cikk jelent meg a Riposton, aztán természetesen a testvér propagandalapokban, mintha ostrom alá vették volna a szerkesztőségüket Vonáék. Egy vágatlan videó megsemmisíti az összes hazugságot.
A köztévé keleti adása ugyanolyan őszintén áll bele a kormánypropagandába, ahogyan a magyar agyakat is mossa. Nem is fér bele a kínai nyelvű adásba egyetlen hír sem a kínaiakról.
Pauska Zsolt pályája tökéletesen mutatja, mi kell ahhoz, hogy valaki egy vidéki lap gyakornokából az ország legnagyobb médiacégének egyik vezetője legyen.
A közmédia 5 millió feletti szerződéseinek listája hemzseg a túlárazás-gyanús szerződésektől és kifizetésektől.
Hogy lesz így meg a 6 milliárd néző?!
Magyarországon ma bárhol lehallgathatnak, csak egy magánlakásban nem. Mindenki azt mondja, hogy át kéne írni a törvényt.
Pedig a közmédia épületei nemzetbiztonsági védelem alatt állnak. A Legfőbb Ügyészség is úgy ítélte meg, hogy a botrány fő vádpontját ejteni kell, mert valakit lehallgatni csak magánlakásban bűncselekmény.
Azt mondta, vírusos megbetegedés miatt szedett gyógyszereket, és a helyiek kínálták őket helyi pálinkával. „Hát egyet elfogadtam, nem akartam, de elfogadtam, a bajai vendégszeretetnek nem tudtam ellenállni.”
Nem volt már szomjas XD
Az MTVA csak ilyen kikötéssel hajlandó eladni bárki arcképét. Az Együtt például éppen emiatt nem vehetett hírfotókat a plakátjaira az MTI archívumából.
A magyar televíziózás eddigi legbizarrabb pillanata.
Az előző ciklushoz képest nagyságrenddel több pénzt, akár évi 1,5 milliárdot is megér az MTVA-nak, hogy náluk menjenek a legjobb meccsek.
Óriási ÉLŐ adást húztak fel Ahmed H. pere köré csütörtökön, nagy piros csíkkal figyelmeztették a nézőket, hogy le ne maradjanak semmiről. Aztán hatályon kívül helyezték az ítéletet, és felbolydult a műsor.