A Telex szerezte meg Z. Zsolt vallomását. Még azt is megüzenték neki, melyik ügyvéd lássa el a képviseletét. Miután a politikai ígéretekben csalódnia kellett, részletes vallomást tett konspirációs technikákról és külföldön élő feleség miatt euróban fizetett kenőpénzről.
Az önkormányzat létrehozott egy céget, ami leszerződött egy alvállalkozóval, ami leszerződött egy másik alvállalkozóval.
Kedden reggel jelentek meg a Központi Nyomozó Főügyészség nyomozói a polgármesternél, az ügyészség közleménye szerint az óbudai korrupciós ügyben akcióztak, több embert is őrizetbe vettek.