„Ígérem, hogy a hazánk áprilistól újra vezetőként számít Rád!” – írta Magyar tavaly Kádár leváltásáról.
A miniszter szerint „a régi kommunikációs kultúra elfáradt, elhasználódott”.
Szűcs Brigitta 2018-ban, az első női mentőápolók között csatlakozott az OMSZ-hez.
Fejsérülést szenvedett.
Csató Gábor feladatait átmenetileg Constantinovits Miklós látja el.
Egyre több a gyereksérült, a szülők nem értik, milyen veszélyes fegyver az elektromos roller.
A BRFK köszöni a budapestiek türelmét. A mentők 59 embert láttak el a stadionban.
A ráfutásos balesetben hárman sérültek meg.
Természetesen a tacsi és a nyuszi gazdáját is ellátták.
A Börzsönyi Hegyimentő Szolgálat speciális hordágyával vitték le a sérültet a 12-es főúthoz, onnan pedig már mentőautóval a helikopterhez, amivel a János-kórházba szállították.
38 kiskorút kellett ellátni túlzott alkoholfogyasztás miatt.
„Elképesztő lélekjelenléte” volt a kisfiúnak, aki édesanyja miatt tárcsázta a mentőket.
Kunetz Zsombor posztolta ki, hogy az amúgy is kihívásokkal küzdő mentőszolgálat munkatársaira számítanak az afrikai humanitárius szerepvállalásban. A Mentőszolgálat szerint néhány bajtársunk átmeneti távolléte nem okoz fennakadást.
A Móricz Zsigmond körtéren történt eset miatt vizsgálatot indított az Országos Mentőszolgálat.
Kirúgták és feljelentették.