Rogán Antal szerint új körülmények vannak.
Sebes Gábor írta azt, hogy Rogán, Semjén és Kósa „annyira ostobának és kapzsinak bizonyultak, hogy nincs helyük az ország vezetésében”, ugyanakkor szerinte a nemzeti érdek az, hogy Orbán maradjon kormányon.
Az első dolguk lesz, hogy elfogadják a civileket korlátozó Stop Soros-törvénycsomagot.
Egyből meg is egyeztek az osztrák tévével, míg a felcsúti polgármester szerint „Magyarországon erre az ellenzéki sajtó csak perek árán hajlandó”.
A miniszter ezzel magyarázta, hogy a sajtó miért nem tudhatja előre, hol fog legközelebb kampányolni Orbán Viktor.
Miniszterelnök úr bezzeg feltűrte az ingujjat, kézbe vette a fakanalat, és megfőzte a sonkát.
Rövid videó a letelepedési programban résztvevő külföldiekről.
A Syrian businessman, who the Americans say committed human rights violations, was let into Hungary.
Olyan szír üzletembert is beengedtek Magyarországra, akit az amerikai kormány szerint emberi jogi jogsértések miatt terhel felelősség.
Egy olyan céghez, aminek a székhelye pár utcányira van Rogán Antal korábbi bizalmasa és ügyvédje, Kertész Balázs svájci házától.
Az ÖSSZES, MIND. A miniszterelnök szerint akkor még 10 milliók sem mennek majd a magyar vállalkozásoknak.
Orbán bizalmasai közül Tiborcz után most Rogán Antal körül szorul az OLAF-hurok. De pontosan miért és mennyire? Megpróbálom elmesélni lépésről lépésre.
Az Unió Csalás Elleni Hivatalának jelzése alapján a NAV nyomoz a mobil aláírásra felvett 256 millió 800 ezer forint ügyében.
A miniszterelnök bejelentette a „téli rezsicsökkentést”, ekkor láthattuk, milyen is a színfalak mögötti pozícióharc.