Vizoviczki azóta szabadlábon van, Rogán Antal befolyása pedig nagyobb, mint valaha. De nem ez a lényeg.
És még a hirdetésekre elvert milliárdokra is van kész miniszteri válasza.
A Kínában megjelent hirdetés szerint államkötvény helyett most ingatlant kell venni, ha valaki magyar papírokat akar szerezni. A cég szerint minden meg van beszélve a magyar hatóságokkal, bár ők ezt tagadják.
A népesedési fordulatról fog szólni, de azért lesznek kérdések a bevándorlásról is.
A propagandaminiszter szerint a kormány első dolga lesz, hogy tovább szigorítanak a Stop Soros-törvénycsomagon.
A miniszter szerint a bíróság tévedett, mikor a Helsinki Bizottságnak adott igazat.
Néhány éve visszavonult (jó kérdés, hogy honnan és hova), de most szervezőként, Kasza Tibor és Sarka Kata oldalán újra estélyiben, megújult külsővel állt a nagyvilág elé a Várkert Bazárban.
2010 és 2014 után először fordul elő, hogy nincs szuperminiszter Orbán új kormányában. Most nehezebb lesz bársonyszékből óriássá válni.
Plusz 2 milliós sérelemdíjat kell fizetniük a Helsinki Bizottságnak.
Külön államtitkárt nem kap a terület.
Rogán elmondta, mit jelent az, hogy mostantól nem vezetni, hanem irányítani fog. A miniszterelnök egy saját kormányirodát alapít magának.
Csak nem a Figyelő zsoldoslistájára reagált? (Spoiler: nem.)
A Békemenetet bezzeg a magyar adófizetők pénzéből szervezhette a Civil Összefogás!
Ha egyetértettek volna a kormánnyal, akkor talán más lett volna a téma.
A propagandaminiszter az új kormányzati struktúráról elmondta: senkit nem hagynak az út szélén, mindenkinek találnak új pozíciót.