Rendkívül súlyos büntetést szabott ki az UEFA. A City független bíróság elé vinné az ügyet.
A legnagyobb pénztermelő fociklubok közé került a Puskás Akadémia az európai szövetség éves kiadványában. Kár, hogy rosszul számoltak.
Miután hárman is megelőzték a portugált, az utolsó pillanatban átalakították a felállást a legendás 4-2-4-re, hogy Ronaldo beférjen. Szegény Kante szívta meg.
A Ferencváros 1,8 milliárd forintot kap az UEFA-tól. Így talán kevesebb közpénzzel is beérik jövőre.
A legendás játékos szerint súlyos büntetést is megérdemelne a bolgár labdarúgás.
A budapesti selejtezőn történtek miatt a magyar szövetség is hasonló büntetést kapott, az MLSZ fellebbezését még nem bírálták el.
Az UEFA visszaesőként tekint a magyar szurkolókra a sorozatos rasszista bekiabálások miatt.
De összejön a Real Madrid - PSG divatrangadó is a csoportmeccsek alatt.
A klub rasszista megnyilvánulások miatt 20 ezer, a csapat rossz viselkedése miatt 5250, rendzavarásért 5000 eurós büntetést kapott, és a következő hazai nemzetközi kupameccsén 4000 nézővel kevesebb mehet be a stadionba.
Csak pénzbüntetésre, és zárt kapus meccsekre büntették a Craiovát, miután szurkolói hanggránáttal dobták meg a bírót.
Hivatalosan is eldőlt, hogy a román Universitatea Craiova jutott tovább az Európa-ligában.
Nagyon úgy tűnik, hogy nem adtak meg egy szabályos gólt a magyaroknak a Wales elleni EB-selejtezőn.
3000 helyen nem ülhetnek nézők a Groupamában a szlovákok elleni idegenbeli balhé miatt.
Anglia hosszabbítás után, nagy védekezési hibákkal összehozott, 3-1-es vereséggel búcsúzott a tornától.
Az angol futballklub az elmúlt években többször is majdnem kiérdemelte a büntetést a katari befektetők maszatolásaiért.