„Miközben feltehetően magyar emberek százai halnak meg Orbánék súlyos, történelmi késlekedései, átjachtozott hónapjai miatt, a miniszterelnök és csapata magyar emberek további adómilliárdjait játssza át a kastélyokkal, hajókkal, repülőkkel már amúgy is kitömött oligarcháknak, bebiztosítva őket a 2022-es vereségre.”
Egy ország várja a járványügyi szabályokat, amik alapján szerdától szerveznünk kell az életünket, de Orbánéknak fontosabb, hogy alkotmányban legalizálják a közpénzek ellopását, és egy mesekönyv miatt farigcsálják az alkotmányt. Nincs erre jobb szó: szégyen.
A miniszterelnök-helyettes szerint Gyurcsány pedig őrült, veszélyes ember.
A népszavazáson résztvevők több mint 78 százaléka akarja a változást.
Kerül, amibe kerül.
És a "történelmi igazságot" is, mert szerinte külföldiek próbálják elvitatni a Szovjetunió második világháborús áldozatait.
Az orosz államfő az ország alkotmányának tervezett módosításával kapcsolatos ülésen elnökölt.
A kormánypárti média mellett üzletemberek is kampányoltak az alkotmánymódosítások elfogadása és a magas részvételi arány mellett, ingyenes szállítást vagy ételosztást kínálva. Így Abdel-Fattáh esz-Szíszi akár 2030-ig hatalmon maradhat.
A választók alig több mint 20 százaléka ment el szavazni.
Miért is ne? Németh Szilárd majd elmondja, hol szorít a cipő.
A Fidesz teljesíti az egyetlen választási ígéretét, és elfogadja a civileket büntető „Stop Soros”-törvénycsomagot. A gránitszilárdságú Alaptörvényt pedig hetedszer módosítják.
Meg azt is, hogy tilos a hajléktalanság.
A Fidesz beadta a Stop Sorost és a 7. alkotmánymódosítási javaslatot is. Videóban foglaljuk össze, miért érdekes ez.
Ősszel felülvizsgálják a 2011-ben elfogadott, granitszilárdságú alkotmányt. Ha kell, módosítanak rajta.
Akinek ez nem tetszik, az nem akarja megvédeni Magyarországot.