Az agyzsibbasztó hablatyolás helyett a Közös Ország vitafórumán az ellenzéki jelöltek normálisan átbeszélték, mit tennének, ha a választók rájuk bíznák a körzetet.
A kéményesnek nem kell tovább trükköznie kamu buszmegállós útburkolati jellel, kék villogókkal és mentős matricákkal. Az önkormányzat, fittyet hányva a jogszabályra, felrakta Rudits Tibor autóját a lakossági parkolási listára. A IX. kerületi Nagymenők folytatódik.
Bácskaiék feladták a küzdelmet, a sajtó nyomására hivatkozva felbontják a szerződést a gyanús jegyeket kiadó parkolási társasággal. Ez felér egy beismeréssel.
Bácskai János őszintén hiszi, hogy a kerület zűrös ügyei csak a politikusokra tartoznak, és ahhoz a ferencvárosi polgároknak nincs közük.
Bácskai János bosszút akar állni a gyanús ügyeket felderítő politikusokon, de az igaz fejtörést saját fideszes árulói okozzák neki. Ferencvárosban eszkalálódik a politikai harc.
Budapesten van egy ügy, ami a kicsinyes pártpolitika felett áll, ami kurzusokon átívelve változatlanul halad a maga bejáratott útján. Ha a parkolás van napirenden, akkor a szocialisták és fideszesek egy hajóban eveznek.
Két dolog biztos a zűrös IX. kerületi parkolási rendszerben. Az egyik, hogy érvénytelen jegyeket adnak ki egyes automaták, a másik, hogy az önkormányzat a parkolási pénzek beszedését Magyarország történetének legnagyobb parkolási csalásával vádolt vállalkozójára bízta.
Borzalmas a helyzet a felső-Tiszánál egy román húsüzem undorító szennyvize miatt, a szabolcsi közgyűlés elnöke szerint erre a sajtó elhallgattatása lenne a megoldás.
A Tiszát elborító fekália a Szamoson keresztül, Romániából érkezik az országba.
Mindenki bénultan várta a tragédiát, amíg egy civil aktivista és egy kerületi ellenzéki képviselő el nem jutott az ország mindeneséig, Orbán Viktorig.
Lázár János megígérte, és megcsinálta! Kitakarították a Vegyiműveket. Azért még enni nem lehet a padlóról.
Sokan figyelik az étkezési díjakat és a támogatásokat, de senkinek nem tűnt fel a nyúlás. Bácskai polgármester hírzárlatot rendelt el.
Lázár János kapott egy flakon sárga Illatos úti talajvizet.
Az elmúl 150 évben a Vegyiművek elárasztotta méreggel az Illatos utat. Van olyan veszélyes anyag, amiből a talajvízben az elfogadható határérték 19000-szerese van. A ferencvárosi önkormányzat viszont egy teljesen abszurd rendkívüli ülésen úgy döntött, hogy nem tesz semmit az ügyben.
Két független labor tojásokban, csigákban mutatta ki a mérgező anyagok drámai jelenlétét. Vannak olyan rákkeltő anyagok, amik a talajvízben meghaladják a határérték 4700-szorosát.