A Magyar Nemzet kérdezte meg őket arról a javaslatról, ami szerint nekik is fel kellene tüntetniük a kiadványaikon, hogy a Fidesz támogatja őket.
A törvény ugyanis a külföldieket igyekszik megbélyegezni, mintha teljesen belföldi, kormányközeli szervezetekkel kapcsolatban fel sem merülhetne, hogy hiteltelenek.
A CÖF közben közleményben figyelmeztet az álhírek veszélyeire.
Nem. Hiszed. El.
Az oda-vissza út, a háromcsillagos hotel és a kaja is kijön nekik 25 ezerből.
Pedig Csizmadia László szerint igény lenne rá, de "a felhergelt tömegeket nem szabad utcára vinni".
Stefka István szerint mindenki hülye, aki aláírta a népszavazási kezdeményezést, de majd elveszik a kedvüket ettől.
Szóval nem a Fidesz nem szervezte meg a Békemenetet, hanem a kormány nem szervezte meg a Békemenetet.
Addig nyomoztak, amíg megdöntötték a Fidesz-mitológia egyik központi elemét. Azt írják, a kormány szervezte a Békemenetet.
Aktivistáik és szellemi honvédőik a társadalom tudomására hozzák, mi lesz.
A bravúros egyenlet bizonyítása nem ment könnyen. A Vajna-tévé egyre paródiaszerűbb hírműsora a kommunikációs szakértő szájába adta saját állításait.
A Tények rámutatott, hogy a DK és a Jobbik elnökeinek feltűnően ugyanannyi kezük van, de ráadásul még ugyanúgy is mozgatják őket beszéd közben. Véletlen?
Már az utcán a CÖF új húzása.
A Bem térről menetelnek át a Kossuth térre, Csizmadia Lászlóval az élen.
Az CÖF elnöke arra az esetre ígéri, "ha sokkal több és agresszívan megnyilvánuló migráns jelenne meg".