„Kubatov Gábor, a Ferencvárosi Torna Club elnöke apró figyelmességgel lepte meg a kormányfőt” – írja a fradi.hu.
A jó hír: a sorok általában gyorsan mozognak.
Nem értesítették a lakosokat, hogy lejár a parkolási engedélyük. Elkezdték megbüntetni őket. Napok óta kígyózó sorok állnak a IX. kerületi parkolási iroda előtt.
Vincze Ottó, Lipcsei Péter, Dragóner Attila, Lisztes Krisztián és Szűcs Mihály is a Fidesznek húzza.
15 ezer fős lesz, de nagy eseményeknél 55 ezresre bővíthetik.
A vetélytársak gyakorlatilag nem szerepeltek a közpénzből kiadott újságban.
De csak óvatosan. Arról nyíltabban beszélt, hogyan lőtt mellbe egy embert, mint Kubatov Gáborról.
A Puskás Akadémia elleni meccsen a szurkolók többek között másokat megbotránkoztatóan viselkedtek.
A Ferencvárost Rákosi és Kádár sem tudta megtörni. De a Puskás Akadémia ellen egy kósza orbánozás sem volt.
A bíróság 11 pontból nyolcban a 444-nek, háromban a ferencvárosi önkormányzatnak adott igazat.
30-50 fő vett részt a Groupama Arénéban a szurkolói leszámolásban, nem mindenki ellen emeltek vádat.
A ferencvárosi testületi ülésen az ellenzéki képviselők össztűz alá vették a polgármestert, aki a záporozó kérdéseket szabályellenesnek minősítette, és nem válaszolt rájuk. A kerületben teljes a hírzárlat a lista ügyében.
Az önkormányzat és a vagyonkezelő a bíróságon próbálták tisztára mosni magukat. Nem jött be.
Amikor a kép és a cím úgy erősítik egymást, hogy nincs szükség több szóra.
A DVTK ezért Debrecenben kénytelen fogadni az FTC-t.