Az kap pénzt, akinek nagyobb a politikai befolyása - mesélte a Digi TV-ben. Nem csoda, hogy itt tartanak a klubok meg a válogatott.
A döntő meccs idejére szervezte az esküvőjét, ki is estek. Ilyen focistát és klubvezetőt Végh Antal, Mándy Iván, Sándor Pál és Garas Dezső együtt sem tudtak volna kitalálni.
A legviccesebb az, hogy a Felcsúton lakó Szöllősi Nemzeti Sportja milyen megvetően beszél a fiatal magyar focistákról.
Fociról van szó, a 16, jellemzően kisebbségi csapat között két magyar is van, mindkettőben játszik egykori magyar válogatott is.
Pauska Zsolt, a Mediaworks igazgatója fejben összeomlott, miután a bíró kicsinálta a PMFC-t.
Nem csillapodnak a kedélyek a Madridi Mészáros körül.
Az éves költségvetés mellett a játékosok fizetései és a menedzsereknek kifizetett jutalékok is nyilvánosak lesznek.
Vicces arckifejezéssel repkedett a lebegőben. Hányan sikolthattak föl a kis Francesca láttán, hogy „napom, hetem, életem!”?
Mostantól az a nevük, hogy Beitar Trump Jerusalem. Nem kapnak névszponzori pénzt érte, azért teszik, mert Trump odaköltöztette a nagykövetségét.
Annyira vidám volt a hangulat, hogy a szurkolókat direkte feldobta a pazar, kivételes ugróképességet igénylő öngól.
Az akció teljesen felesleges volt, hiszen Brazíliában enélkül is mindenki a braziloknak szurkol.
Olyan mesteri, 100%-ban magyarfocis nyilatkozatot adott a kétezres évek ismert magyarfocistája, hogy csúnyán meghúzódott a nevetőizmunk.
A 91. percben kaptak ki a bénázás miatt a Nyíregyházától.