Mike Pompeo szerint Kászim Szulejmani el sem olvasta a levelet.
Orbán legalább Svájcba járkál.
Már 430 fölött jár a vasárnapi földrengés áldozatainak száma Iránban.
Rengeteg ház összedőlt, több ezer ember már a második éjszakát töltötte a szabad ég alatt.
Sosem láttál ennél blazírtabb riportert és ijedtebb stúdióvendéget.
Több város elektromosság nélkül maradt, a romok alatt még keresik a túlélőket.
7,2-es erejűre mérték a rengést.
Az iraki Havídzsa közelében fekvő katonai bázisnál 400 ember holtteste került elő, egyelőre nem tudni, kik voltak az áldozatok.
Az észak-iraki Rava és a várost ölelő pár földdarab az utolsó ISIS-kézen lévő terület az országban.
Most ők közölték, hogy hiába bármiféle népszavazás, az országtól nem szakadhat el egyik régiója vagy tartománya sem. Az alkotmánybrósági döntés egyértelműen a kurdoknak adott válasz.
Az MSZP-s Harangozó Tamás arról érdeklődött, hogy nem lesz-e gondja a magyaroknak a kurd-iraki konfliktusból. Fazekas szerint tiszteletlenség ilyet kérdezni.
Meg akarják szerezni az olajvezetékeiket.
Orosz állami nagyvállalatok kezdték felvásárolni az olaj- és gázmezőket és a vezetékeket, miközben az iraki hadsereg iráni segítséggel megtámadta a függetlenségre szavazó tartományt.
Már nem tartanak attól, hogy az ő fegyvereikkel lövik az iraki kormányerőket.
Nemrég még együtt harcoltak az Iszlám Állam ellen.