Egyre drágul Trump szerelemprojektje, ami az eredeti tervek szerint magánadományokból épült volna.
Rogán minisztériuma 379 milliót adott, a többit az NKA-tól és a Bethlen Gábor Alapkezelőtől kapták.
A magángépet attól a cégtől bérelték, amely Rogán Antalt és akkor feleségét, Rogán Cecíliát is szállította Szabó Zsófi esküvőjére.
Hogy a Fidesz üzeneteit közvetítsék a külhoni magyaroknak.
Ez háromszoros túlárazás - írja az Átlátszó. Milliókat fizettek a felmatricázásukért is.
Még ez az 5,8 milliárd is kevés volt tavaly, hiszen veszteséggel zárták az évet.
Azt állítja, a közösségi médiából értesültek arról, hogy a kormány felbontja a szerződésüket.
Csak idén a választások előtt 100 milliót passzoltak át a telefonon, interneten és a székhelyén sem elérhető Civil Tájékoztatási Fórum Nonprofit Kft.-nek.
A tavalyi pénzosztásból egy olyan szervezet is kapott, amit alig előtte hoztak létre.
Tasó László a magára hagyott Fidesz-tábor aggodalmait fogalmazta meg.
A leköszönő kulturális miniszter saját hatáskörben ítélte meg a támogatást. Ezekről senki mással nem kell egyeztetnie, vagy azt jóváhagyatnia.
Ebből a pénzből mehetett gyűlésekre, trollfarmokra és hamis zászlós műveletre.
Legnagyobb részben a leköszönő miniszterelnök veje, Tiborcz István tulajdonába tartozó vállalkozás, a Gránit Alapkezelő részesedett az állami forrásokból.
A leendő miniszterelnök szerint „ezzel hatmilliárd forint közpénzt”.
A Rogán Antal-féle Miniszterelnöki Kabinetiroda nem sajnálja a közpénzt.