„Jó úton járunk egy szabad légkörű egyetem kialakításában és fejlesztésében” – írja a kuratóriumi elnök.
Bencsik András újságíró kijelentései miatt.
A tankerület vezetője még sohasem járt a hozzá tartozó Madách gimnáziumban, így nem tudhatja, hogy nem a tanárok tiltakozó akciója hátráltatja a tanulókat, hanem a fekete penész a falakon.
Mintha a megvédett magyar családok nem a szivatott magyar településeken laknának.
Nyílt levelet írtak a kormánynak, mert szerintük „ez a rendszer aránytalanul korlátozza a tiltakozó tanárok sztrájkjogát, majd megtorlással igyekszik elhallgattatni őket”.
Az író szerint egy független díj mindent ki kell, hogy bírjon, és az azt övező tisztelet nem a díjazottak beszédétől függ.
Vagy hagyják abba az atomjátékot, és robbantsák fel a világot, vagy kössenek békét, írja az orosz elnöknek.
Több természetvédő szervezet közösen írt nyílt levelet a miniszterelnöknek.
Álnok, rusnya, pogány, libernyák atyafiak (ha ugyan tudják-é magukról, hogy amazok) mindenféle rút dögöknek mérgéből kotyvasztottak a fekete halállal felérő főzetet.… De a kegyelmes Öreg Isten utat mutat vármegyéink főispánjainak üdvére. Halld szavamot, Victorianus rex!
Szilvássy Zoltán rektor egyelőre nem méltatta válaszra a pártot.
„Ne kelljen arra gondolnom, hogy valakit a származása miatt ér hátrányos megkülönböztetés Magyarországon. Mert most erre gyanakszom, különösen a CEU- és az SZFE-ügy fényében.”
Az ellenzéki aktivista szerint ismeretlen tábornokok helyett azokat az üzletembereket és politikusokat kellene szankcionálni, akiknek az érdekében cselekszenek.
Találnak kivetnivalót a miniszterelnök EU-politikájában.
Magyar újságok közös nyílt levelet írtak azért, hogy a kormány tegye lehetővé az érdemi tájékoztatást a járványhelyzetről. A 444 is csatlakozott.
Kardos József, a Fidesz 37 alapítójának egyike a párt 33. születésnapján írt nyílt levelet Áder János köztársasági elnöknek.