Biztos, ami ziher, földrajzórákon se kéne tanítani semmit a szivárványról.
Az ukrajnai invázió kezdetén 86 százalékot mértek, most 65 százalékot.
Orbán Viktor Tusványoson beszélt arról, hogy az Oroszország ellen hozott szankciók nem működnek.
Kormánypárti főszerkesztők igyekeztek megfejteni a Tusványoson, hogy mi vár rájuk a negyedik kétharmad után.
A Donyecki szeparatisták nem találtak légibomba találatra utaló jelet.
Altorjai Anita váltja a nyugdíjba vonuló Dobos Menyhértet. Az új vezető korábban tíz évig volt a köztársasági elnök sajtófelelőse.
Anna Ivanovna nem úgy gondolta. Ő az a 69 éves nő, aki szovjet zászlóval üdvözölte a faluját felszabadító ukrán katonákat, majd amikor azok megtiporták azt, visszaadta a tőlük kapott ételt. Az orosz propaganda egyből hőst faragott belőle.
Hozzáigazították az új feladataihoz.
Információk szerint a Délmagyar és a Zalai Hírlap kezdte megvágni a létszámot, de más újságoknál is szó lehet róla.
Békét és boldogságot kívánt az orosz parancsnok a Győzelem Napján, majd tüzet vezényelt. Az év egyik legerősebb videója: szó szerint megvalósították a bullshitágyút.
A köztéri hirdetésekkel együtt 10 milliárd körül állhattak meg a költségek.
Dobos Menyhért elfáradt a kiegyensúlyozottságban.
Félelemből, hazugságból és végtelen mennyiségű közpénzből épült ki a Fidesz mindent beterítő hatalmi-kommunikációs hálózata.
Szergej Klokov története bemutatja, milyen hatással van az oroszok életére a törvény, ami börtönnel fenyeget mindenkit, aki az állami propagandától eltérő híreket oszt meg az ukrajnai háborúról. Akár magánbeszélgetéseken is.
Nagyon felzaklatta őket az orosz tévé által közzétett propagandavideó, ami szerintük sérti a genfi egyezményt.