Hála istennek, egy ország szorított a NER Legnyúzottabb Arcának, hogy végre kisimuljon egy kicsit.
Rogán és önkormányzata három éve adta el az épületet jordán befektetőknek.
A Mediaworks megyei lapja kaszáltak a legnagyobbat, de Rogán adott belőle minden fideszes médiatulajnak.
A HírTV megszerezte a támogatói szerződést és költségtervet: az adófizetők pénzének nagy részét bérekre költötték a Szövetség a Nemzetért Alapítványnál.
Nem elég tisztességesnek lenni, annak is kell látszani.
És az önkormányzat nem hajlandó elárulni, mennyit fizettek érte.
A szolgálatok nem tudnak tervezett zavargásról, a bizottság meghallgatná, miről beszélt a miniszter.
Végre kiderült, miért számít Rogán Antal utcai zavargásokra, de rögtön belebotlott saját pártja történelmébe. A polgári engedetlenségről Budapesten előadó szerb Szrgya Popovics húsz éve ugyanitt szervezkedett a diktatúra ellen - csak éppen a Fidesz-kormány akkor még az ő oldalán állt.
Rónaszéki László egy Károly körúti ingatlan tulajdonosváltásánál segédkezett kenőpénz fejében.
Elvi álláspontról beszélt a miniszter vasárnap, az Európai Bizottság helyretette.
De a propagandaminiszter azért bízik abban, hogy ezeket el tudják kerülni.
Mit tegyen a sikeres magyar, ha ugyanarra a napra meghívót kap Rogánék fényűző házassági évfordulójára, a miniszterelnök lányának esküvőjére és a fideszes fiatalok legnagyobb fesztiváljára? Őrült hétvégéje volt az elitnek.
Teljesen életszerű: a Miniszterelnöki Kabinetiroda szerint többletmunka megmondani a kampány végösszegét.
Szeptemberben hallgathatják meg a propagandaminisztert.