Sokan szavaztatok arra, hogy melyik volt szerintetek 2017 legjobb cikke. Hét 444-es anyagot kellett sorrendbe rakni, és ez lett az eredmény:
A szerkesztőség 2018-ból is kiválasztott hét darab cikket, és arra kérünk, állítsd sorrendbe őket!
A 444 a válságban leginkább csak az olvasóira számíthat. Nélkületek nincs jövője az újságnak. Arra kérünk, hogy ha teheted, támogasd a szerkesztőséget!
Sarkadi Zsolt esszéje a válásáról és az Eltűnt idő nyomában című regényről.
Az orosz külföldi hírszerzés vezetőjének családja, és egy, az orosz szervezett bűnözéssel összefüggésbe hozott üzletember is magyar papírokat kapott a letelepedési kötvényprogramban. 2018-ban egész éven át nyomoztunk, hogy bemutassuk, pontosan milyen figurák előtt nyitotta meg pénzért Magyarország és Európa kapuit a kormány. (Első rész errefelé.)
Magyari Péter foglalta össze a 2018-as választás után végképp megszilárdult magyar politikai rendszer lényegét.
Ács Dániel cikke arról, hogy lett rendőrségi ügy egy ártatlan diákcsínyből Szekszárdon.
Haszán Zoltán derítette fel három, egymással szorosan összefonódó alapítvány hátterét, amik elképesztő sikeresen gyűjtöttek egyszázalékos felajánlásokat beteg gyerekekkel és segítségre szoruló állatokkal kampányolva, de közben a tevékenységük mégis elég messze volt attól, amire az ember először gondolna.
Rényi Pál Dániel vonta meg 2018-as választás után a Simicska-korszak mérlegét.
A 444 eddigi legnagyobb videós sorozatában 5 részben mutattuk be, mit jelent az orosz befolyás Magyarországon. (2. Álhírek, 3. KGBéla, 4.Gáz és atomenergia 5. Donyeck)