Rutinos olvasóink már biztosan sejtik, mit felelhetett a KDNP-s államtitkár arra a kérdésre, hogy: „Önök szerint egy családban a férfi kizárólagos dolga a pénz kezelése?”
Korábban azt pletykálták, hogy Orbán is beugorhat egy fotóra, de sajnos nem.
Hát nincs.
Rétvári Bence új nemválaszolási rekordot állíthatott fel.
Balog miniszter nem a választások közeledtével, hanem az ország gazdasági teljesítményével indokolta a 8 százalékos bérfejlesztést.
Közoktatásban tanuló diákok és hallgatók véleményét várja egy alapítvány, a névtelen kérdőívek eredményét eljuttatják az emberminiszterhez.
Ő Róbert: „magas, borostás, és még egy 24 órás műszak után is mosolyog.”
Nagyon érzi a miniszter úr az egészségügyben uralkodó hurráoptimista hangulatot.
Stating the obvious.
Vida Ildikó-díjas tényfeltárás lehetett.
Tavaly február 6-ra ígérték, idén január 3-ra meg is lett. Ennek az alapkőletételén áztatták szakadó esőben a helyi iskolásokat Balog miniszter úr tiszteletére.
Balog Zoltán és Novák Katalin hosszasan dicsérte a saját munkáját, de ismertetett néhány kézzel fogható változást is.
150 millióval támogatta a kormány egy olasz templom helyreállítását.
Ennél többet csak a Külügyminisztérium (!) kapott a miniszter személyes kulturális keretéből.
Kilenc éve még az emberi jogokra hivatkozva nyújtott be törvényjavaslatot a parlamentnek Tibet autonómiájáért.