Ágoston Tibor beszólására először csak egy vicceset próbáltak mondani, de most már eljárást indítanak ellene.
Ágoston Tibor azzal viccelődött a debreceni közgyűlésen, hogy inkább Rostás Winnetou Programot kellene indítani neki.
Szeptemberben vették meg jutányos áron a hirdetési felületeket, hogy kijátsszák a plakáttörvényt. Csakhogy nem tudnak ezeken hirdetni, és a részleteket sem tudják fizetni.
A Jobbik direkt rájátszott arra, hogy más pártok is megjelentek az ÁSZ elleni tüntetésén. Mintha célba ért volna a néppártosodás.
Bizarr hangulatú tüntetés a Fidesz-székház előtt: liberálisok, balosok, zöldek vonultak fel a Jobbikért.
A Jobbik tiltott finanszírozásáról tartott sajtótájékoztatón megkérdeztük tőlük, hogy ezt így mégis hogy.
És nagyon bízik a DK-val közös listában.
A külügyminiszter szerint Magyarországnak világos álláspontja van a Közel-Keletről.
A vezető rabbi szerint a Jobbiknak ugyanolyan tempóval kellene az egymás megértését és elfogadását terjeszteniük, ahogyan korábban a magyar falvakban uszítottak.
Fáklyás felvonulást szervez az ÁSZ büntetése miatt a Jobbik, a helyzet pedig feladja a leckét a párttal nem szimpatizáló kormányellenes tüntetőknek. Lehet a szélsőjobbal együtt tüntetni a jogállamért? Lehet egy Simicska Lajossal szövetkező párttal együtt kiállni a demokráciáért?
A Fidesz frakcióvezetője azt is elmondta, 2010-ben ők maguk minden plakáthelyet piaci áron vettek Simicska Lajostól.
Magyar ember jó, Brüsszel rossz.
Így azt sem tudja, hogy csökkenhet-e a pártra kiszabott bírság.
Pénteken fáklyás menet élén mondja el, hogy Orbán egy korrupt zsarnok, aki meg akarja semmisíteni a Jobbikot.