A kormány nemcsak a lezárt területeket rendezné, hanem a Kós Károly sétányt is autómentesítené, és újragondolná a Hősök terét is.
Az én dolgom, hogy ne történhessen olyan, hogy Magyarország amiatt bukik egy eurocentet is, mert valamilyen döntést nem hoztunk meg időben – mondta első miniszteri nagyinterjújában Vitézy Dávid. A közlekedési és beruházási miniszter kijelentette, felperzselt földet örökölt Lázár Jánostól.
Márciusban még nem nyilvános kormányhatározatot írtak Orbánék a 451 milliárdba kerülő beruházásról, a NER-es oligarcha cége 98 százalékos előleget kapott, röpködtek hozzá a százmilliárdok.
A Gulyáságyú média szerint a férfi a győri gyűlésen lökdöste és provokálta riporterüket.
A cég teljes megújulást ígér.