A Helsinki szerint az Orbán-rendszer pusztító örökségétől való elszakadás fontos mércéje, hogy hogyan kommunikál a kormány fontos társadalmi kérdésekről.
Összesen 1 millió forintba kerültek a „kiirtandó férgek”.
A kormány azzal védekezik, hogy az ország területén maradnának a menedékkérők, ha itt is beadhatnák a kérelmüket.
Az ítélet szerint „a magyar nemzethez tartozókra a »büdös« és a mai közbeszédben pejoratív tartalmú »migráns« jelzők, illetve a »magyar banditák« kifejezés használata a magyar nemzet közösségének méltóságát sérti”.
Úgy csinálnak, mintha egy ellenzéki polgármesternek egyáltalán lehetősége lenne a városába költöztetni az amúgy az országba be sem engedett menekülteket.
Bevándorláspárti, migránskvóta, Brüsszel, Soros.
Pécs, 2018: „Migránsok húzzatok haza, takarodjatok, Magyarországon magyarul beszéljetek!”
M1: Pünkösd alkalmával sem lankadnak a bevándorlók, hanem jönnek.
Úgy tartott migránsozós fórumot, hogy azt előtte nem kommunikálták, pedig a többi fideszes rendezvényt előre meghirdették. Nem először történt ilyen.
A hétfő esti tűz után azonnal megjelentek a találgatások a kormánypártban, és a médiában is arról, hogy ez bizony nem lehet véletlen.
A szabadszállási kampánybulin elhangzott az is, hogy a migránsok 90 százaléka terrorista.
A mi pénzünkből.
A csőbombák és az antiszemita gyilkosság visszavetették a republikánusok népszerűségét a félidős választások előtt. Valamit lépni kellett.
Van, aki szerint az ilyesmi valósághajlítás, más szerint szimpla hazudozás.
Emberkísérlet: a csoportmeccsek alatt végignéztem az összes hírblokkot, azóta csak soroshajókkal, Brüsszellel és kvótabűnözőkkel álmodom.