A Miniszterelnöki Kabinetiroda tehát úgy akarja elkerülni, hogy sérelemdíjat kelljen fizetnie a Helsinki Bizottságnak, hogy inkább bevallja, a nemzeti konzultációban a saját véleményükről kérik ki az emberek véleményét.
A máskülönben hallgatag Miniszterelnöki Kabinetiroda pár órán belül kétszer is írt, hogy téves állítás van a Helsinki Bizottság elleni perükről szóló hírben, de cáfolni nem tudnak.
Tehát a kormány bevallottan nem a tényekről, hanem a saját véleményéről kérte ki az emberek véleményét.
A Magyar Hírlap értesülései szerint Holik István próbálkozhat majd a budapesti 1-es választókerületben
A letelepedési kötvényprogram pedig szerinte átlátható volt, és neki abból semmilyen anyagi haszna nem származott.
A közlekedési és infrastruktúrafejlesztési piac csábítja, szuggerálja a politikai-gazdasági élcsapatot.
Egy nyár alatt összesen 5 milliárdot sikerült elverni propagandára.
Rogán Antal nagy kegyesen engedélyezte, hogy az adóforintokból finanszírozott konzultációs kérdőívek „nyilvánosak” legyenek.
Persze talán jobb is így, az utóbbi hónapokban Rogán szerepléseiből általában csak botrány lett.
Baglyos vicc, szoftos buzizás, lopott poén, ma semmi nem működött.
Juhász Péter éppen most lendült volna bele a Böröcz László elleni kampányba, de az V. kerület fideszes alpolgármestere a jelek szerint nem keresi a bajt.
Mindeközben csak idén 16,4 milliárd forintot vesztett a költségvetés a letelepedési kötvényeken - írja a Magyar Nemzet.
A közbeszerzést elnyerő cég egyik alvállalkozója a Rogán találmányát is jegyző MobilSign Kft., aminek a tulajdonosa Kertész Balázs volt felesége.
A Momentum kedden jelentette be, hogy elismerik ugyan Juhász teljesítményét, de ráindítják Fekete-Győrt a 2018-as választásokon.
Az eddigiekből kiindulva propagandát gyártanak majd belőle.