„A Figyelő működéséből soha semmilyen haszonra nem tettem szert és ezt nem is tartanám elfogadhatónak” – válaszolta az Indexnek a kormánypárti lap egyik tulajdonosa, az LMP elnökségi tagja.
Iván Júlia azt mondta, nem lepte meg őket Schmidt Mária és Ungár Péter lapja, hiszen minden reggel úgy kelnek fel, hogy azt várják, vajon milyen aljas hazugságot ír róluk a kormánymédia aznap. A TASZ és a Helsinki Bizottság is reagált.
Schmidt Mária képtelen hátradőlni és élvezni az új kétharmadot, a lapjában máris tovább üti az újságírókat és a civileket.
Már egyeztetnek, de még lehetnek árviták.
A Magyar Narancs pedig megszerezte a szerződést, amelyben Kertész Magda a halála előtt néhány nappal minden jogot ingyen átadott a kormány kedvenc közalapítványának.
Orbán kedvenc történészét bízta meg „a Nobel-díjas író emlékének és szellemi hagyatékának” gondozásával.
Pestszentlőrinc-Pestszentimre a méltatás szerint különösen sokat köszönhetett a kormánybiztosnak.
Ki másnak is lehetne relevánsabb a véleménye belpolitikai kérdésekben, mint az első fokon 13 év fegyházra ítélt Budaházy Györgynek?
A negyedik(!) tárgyalási napon sem ért véget a per, de legalább részletes mérések és vizsgálatok igazolják, hogy Dózsa Lászlónak köze sincs az 56-os fotóhoz.
Emlékezzünk hát.
A Karácsony Gergely-vezette önkormányzat többszöri felszólítása után távolították el a Pruck Pál fotóját magáénak hazudó színész nevét a falfestményről.
Ezt nevezik progressziónak. Már csak Pruck Pál nevét kell odaírni, bocsánatot kell kérni, és minden rendben lesz.
Mindenkivel szolidáris a magyar kabinet.
LOL
A miniszterelnök ezek szerint elégedett volt azzal, ahogy a Figyelő tulajdonosa az 1956-os emlékévet koordinálta.