Magyar Péter folyamatos egyeztetései, Lil Orbán csődje és a világra túl nagy veszélyt jelentő AI-modell a 444 reggeli hírlevelében.
A Magyar Nemzeti Múzeum Közgyűjteményi Központ volt elnöke most nagyjából minden hivatalát el fogja veszíteni, de amúgy sem látta már sok értelmét a munkájának, inkább a földön dolgozna, illetve havi egy kávé áráért árulná a gondolatait.
Alakul az új kormány, lesz nyugdíjemelés, bemutattuk, hogyan kampányoltak Rogánék, és elkészítettük a legnagyobb arcú orbánista balladáját. Itt a 444 reggeli hírlevele.
Az ÖT-ben, ahol két évig mindent teljesen benéztek, elhangzott az eddigi legkreatívabb magyarázat arra, hogy miért lett itt rendszerváltás.
A megválasztott miniszterelnök hosszú idő után bemehetett az állandóan őt mocskoló közmédiába, és elmondta, amit ott eddig nem lehetett. A robotpilótán tovább agitáló műsorvezetők láthatóan nem voltak felkészülve az összeomlásra.
A fiatalok rendszerváltása, gratulációk Magyarnak, kitaszítottság a fideszeseknek, gazdasági problémák és Trump népszerűtlensége a 444 reggeli hírlevelében.
Az amerikai elnök nem szereti a veszteseket.
A cseh kormányfő Prágába, a török elnök pedig Ankarába hívta meg a leendő miniszterelnököt.
„Egész éjszaka ünnepeltem” – mondja a lengyel miniszterelnök a Tisza Párt győzelméről.
Úgy látszik, nincs mit mondania.
A Medián igazgatója nevetett a végén.
Át lettek pakolva.
A PiS elnöke többször cáfolt dezinformációt terjesztve vádolta hazugságokkal a Tisza Párt elnökét, a szejm etikai bizottságához fordulnak miatta.
Ferencz Orsolya hosszan magyarázkodott a Telexnek, a józsefvárosi parlamenti képviselő és a polgármester szerint is hiteltelen a Fidesz bukott jelöltje.
„Egyetértettünk abban, hogy a magyar embereknek járó, de az Orbán-kormány korrupciója miatt befagyasztott sok ezer milliárd forintos uniós források felszabadítása a legfontosabb prioritás” – írja a Tisza Párt elnöke.