Gulyás Gergely frakcióvezető sajtótájékoztatót tartott arról, hogy Soros György haragszik az MSZP-re.
Románia és Bulgária is messze megelőz minket a 2018-as jelentés szerint.
Az újságírókat a Parlamentből előszeretettel kitiltogató házelnök a szovjet diktatúraexportról szóló konferencia fővédnökeként inkább a pokoli nyílt társadalmat szapulta. Szerinte valakik meg akarják szüntetni az emberek identitását.
Deutsch szerint ugyanis valóban nincs „Soros-terv”, de mégiscsak van „Soros-terv”. Aki ezt nem érti, az hülye.
Az egyelőre azonosítatlan férfit súlyos sérülésekkel szállították kórházba.
Itthon 10-ből 9 ember nem hiszi el, hogy a kormány tényleg az országért dolgozik. A Pew Center gigakutatása szerint a magyaroknak mindössze 18 százaléka elkötelezett a képviseleti demokrácia mellett,
16-ból 16 kormányzóválasztáson az Egységes Oroszország párt jelöltje nyert.
Az ATV műsorvezetőjének demokráciafelfogása szerint ha Orbán körei bekebelezik a teljes vidéki lappiacot, az olyan, mint amikor egy jó bokszoló mindenkit kiüt.
A kormányfő televíziós beszéde alatt Varsóban, Krakkóban és több másik városban is utcára mentek az emberek EU-s zászlókat lengetve, „szabad bíróságokat” követelve.
Az amerikai milliárdos reagált Orbánék vádjaira.
A magyarok nem szeretik nagyon a demokráciát, a cégeink nagyon gyengék, a diákok harmada funkcionális analfabéta. Az ország sikertelensége összetettebb annál, hogy sokat lopnak.
„Fischer úrnak joga van kifejezni a véleményét, de ahhoz nincs, hogy megmásítsa a tényeket.”
Amikor a CEU-t befogadták, Jeszenszky Géza külügyminiszter volt. Tudták, hogy Soros György nem velük szimpatizál, de nem féltek az ellenvéleménytől, sőt.
Jön az éves demokráciafelmérés.
A DRI nevű kutatóintézet azt vizsgálta, hogy tényleg romlik-e a magyar demokrácia. Arra jutottak, hogy bizonyíthatóan.