A választások előtt rengeteg fiatal lány kezdett politikai tartalmakat gyártani a TikTokra. Sokan közülük arra számítottak, a választások után csökken a pörgés – aztán jött a Netflix-kormányzás, és most már miniszteri meghallgatásokat játszanak újra.
A tudományos és technológiai miniszter már tárgyal Krausz Ferenccel az új megállapodásról.
Kifizetjük a BL-döntőt alvállalkozóit is. Ugron Zsolna dicsérete. El a kezekkel a hódmezővásárhelyi Rapcsák-szobortól! Je suis szivarszoba. A Piszkos Fred-szinten sittes arcok gyűjtögetése volt Orbán hobbija. A Navracsics-volkssturm.
Miniszterelnöki videón Matolcsy vécékefetartója.
Pócs János félreértett valamit, mire Magyar ráugrott és széttépte. Bóka és Rétvári a jogállamiságért aggódtak és 1948 jutott eszükbe a mostani Sulyok-helyzetről. A KDNP-s képviselőnek nagy sikert aratott a kérdése, hogy miért nem tud Magyar úgy kormányozni, mint elődje.
2025-ben még zavartalanul ment az üzlet.
Én azt tudom önnek mondani, az én volt feleségem semmilyen módon nem érintett a végrehajtói maffiaügyben, Völner Pálról tudjuk, hogy érintett, találja meg Völner főnökét, mondta Magyar Péter.
A köztársasági „politikai zsákmányszerzésnek” tartja a miniszterelnök kezdeményezését.
Magyar Péter napirend előtt főként az uniós pénzek hazahozataláról és Sulyok Tamásról beszélt, meg persze az Orbán-kormányt ostorozta, de bejelentette azt is, hogy kedden Merzcel, szerdán Macronnal találkozik.
A kormányzati ciklus elején könnyű úgy elrontani a dolgokat, hogy annak évtizedekig tartó káros hatása legyen, mondja a közgazdász.
A jegybankelnök azt mondta, az MNB független intézményként működik, „elsődleges célja az árstabilitás elérése és fenntartása, ennek veszélyeztetése nélkül pedig támogatja a kormány gazdaságpolitikáját”.
A Fidesz frakcióvezetője szerint méltatlan, „ahogy az új kormány és annak vezetője a köztársasági elnökhöz viszonyul”.
Sulyok Tamás köztársasági elnök nem mondott le a megadott határidőig, a miniszterelnök hétfőn reggel tájékoztatta a továbbiakról.
Inkább „becsüljük meg mindazt, ami összeköt bennünket”. Ma járt le az új kormány által szabott határidő az önkéntes lemondásra, ezért posztol az államfő. Arra jutott, hogy a lemondása „nem adna megoldást az intézményi konfliktus alkotmányos elveknek megfelelő rendezésére”. Az egész szöveg ilyen, érdemes kattintani!
Magyar Péter Papp Dániel és Altorjai Anita vezérigazgatók távozását követeli.