Olcsó kínai rendelések, szevasztok!
Első lépésként augusztus 31-én pályázatot hirdetnek legalább 700 megawattnyi új szélerőművi kapacitás csatlakoztatására. A villamosenergia-hálózatot is fejleszteni kell, erre másfél milliárd eurót különítenek el az EU-s forrásokból.
Magyar Péter már a brüsszeli csúcson jelezte: kormánya ellenzi mind a hat tárgyalási fejezet megnyitását.
Így még Gyulai és Deutsch Tamás hűtlen kezeléssel kapcsolatba hozott testvére diszponálhat a versenypénzek felett.
„Hé, don! A te ipari méretű korrupciód miatt nem jönnek az uniós források, hagyjál fel a korrupcióval.”
„Résen kell lenni” – Magyar Péter szerint erre figyelmezették a régi motorosnak számító uniós vezetők az első EU-csúcsa előtt. Az új miniszterelnök azt ígérte, hogy bármilyen hosszú is lesz az éjszaka, nem fog kimenni kávézni.
Jön az autómentes Városliget, a hőségriasztás, a 16,4 milliárdnyi uniós pénz, hangzott el a kormányszóvivői tájékoztatón. Már nemcsak Balásytól lehet rendelni, visszakérik az előleg a Duna Aszfalttól.
Pósfai Gábor belügyminiszter bejelentette a parlamentben, hogy nem készítettek tagállami végrehajtási tervet, és a jövőben sem tervezi ilyen terv leadását.
Így Magyarország is hozzá tudott járulni ahhoz, hogy hétfőn sor kerülhessen az Európai Unió és Ukrajna között az első csatlakozási klaszter megnyitására.
A külügyminiszter az augusztusra elkészülő külpolitikai stratégiáról, az ukrán–magyar megállapodásról és a nyugati kapcsolatok újjáépítéséről beszélt a külügyi bizottság előtt.
A hálózat éves forgalma meghaladta az egymilliárd forintot.
Felkészül: Baranya, Somogy és Tolna.
Energetikai beruházásokra lehet támogatást igényelni, roppant feszes határidővel.
Mennyi közpénz jár egy vidéki polgármesternek? És a Győrbe igazoló francia kézilabdázónak? Melyiket mennyire kell megvágni, hogy Magyarország végre kevésbé korrupt ország, a magyar állam pedig olcsóbb legyen? Eldöntendő kérdések kormány és nép mézeshetei idején.
„Nem azért hozunk be külföldről munkaerőt, mert olcsóbb lenne, hanem mert magyar nincs.”