Szerinte a Mediaworks összeomlása annak a beismerése a tulajdonosai részéről, hogy ez a cégcsoport ebben a formában soha nem volt piaci alapon életképes. „Kár értük?” Szerinte nem.
A leépítések keretében pedig többeket az Origóhoz helyeztek át.
Az még nem biztos, hogy a lap is megszűnik.
A fideszes médiabirodalomban hétfőn kezdődtek a kirúgások, több lap megszűnik.
A leépítések után a megszűnéseket is bejelentette a propagandában utazó médiavállalat.
A NER bukása után úgy érzik, „megváltoztak a tartalomfogyasztási szokások”.
Hetilap lehet a Magyar Nemzet.
A NER utolsó évében 77 milliárddal lettek gazdagabbak, ebből 60 milliárd volt az MCC vagyongyarapodása.
Upsz.
A Magyar Nemzet tavaly novemberben azzal tette közzé a térképet, hogy „mindenki megkeresheti, ki a tiszás az utcájában.
Ki fogja ezek után riogatni a budapestieket?
A lap Facebook-oldala azonban még működik.
A kiadó képviselői csütörtökön azonnali hatállyal felmondtak a portál nyolc munkatársának.
A feladatuk többek között az volt, hogy releváns brüsszeli értesüléseiket „késedelem nélkül” megosszák.
Azt írták, a sajtóból értesültek a hekkertámadásról.