Tehát egy órát kaptak, hogy felhajtsanak egy megfelelő szaktudású informatikust, és odaérjenek a cég telephelyére, hogy egyáltalán vizsgálni tudják, miért omlott össze az egész rendszer.
Lakatos Bélának nincs sem lelki ereje, sem kedve folytatni.
A Momentum nem jutott be a parlamentbe, de nem adja fel.
Rossz szabályra hivatkoztak, és rosszul. A Momentummal is ezt csinálták több helyen.
Lehetett volna hamarabb, lehetett több helyen, lehetett volna okosabban, de még a részleges koordináció is sokat javított az ellenzék esélyein.
Szinte minden pártnak tettek kedvezményeket.
Két budapesti és három vidéki körzetben léptek vissza az esélyesebb ellenzéki jelöltek javára.
Szóval teljesen mindegy, mert akkor úgyis leszedik.
Abszolút kudarcnak csak az 1 százalék alatti eredményt tartanák.
Szél Bernadett érti a feszültséget, és azt, hogy magas az elvárás az ellenzékkel szemben. A más taktikát választó, legfőbb jelöltjét önként visszaléptető Momentum viszont kapja a szeretetet.
Betartotta az ígéretét, V. Naszályi Mártát támogatja.
Varga Mihály elszámoltatásának sem örültek.
De fura módon a bíróság szerint az egész országban csak egyetlen egy ilyen plakát található.
Ráadásul 10 fotóval, miközben ellenzéki politikusokról egy szó sem esett a Józsefvárosi Újságban. A Momentum fellebbez a döntés ellen.