A Szuverenisták tagja lenne a Mi Hazánk EP-képviselője is, a német AfD vezetésével ők lehetnek a harmadik EU-szkeptikus, populista, szélsőjobboldali frakció.
A miniszterelnök politikai igazgatója az Egyesült Államok és Európa együttműködéseit is segítené, de csak ha a novemberi amerikai elnökválasztáson Trump és a republikánusok győznek.
Az uniós vezetők már tavaly decemberben megállapodtak erről, az első kormányközi konferencia június 25-én lesz.
A miniszterelnök szerint háborúpárti, gazdaságellenes és migrációpárti koalíció jött létre az Európai Unióban.
Magyar Magyarnak farkasa.
30 százalékkal vagyunk az uniós átlag alatt.
Öt esetben ajánlották az uniós pénzek visszavételét. A helyzet amúgy javult.
Az uniós csúcs szünetében Meloniról és az olaszokról is beszélt.
A miniszterelnök szavai azt sugallják, sikeres volt a találkozója Giorgia Melonival.
Minden nap egymillió euróval nő a bírság, amíg nem lép a kormány.
Európa-szerte négylábú pajtások emelték a választások fényét.
Nem tetszik nekik, hogy az oroszok balti kikötőkön keresztül importálják a fegyvergyártáshoz szükséges ércet.
Amivel megfosztanák Magyarországot a szavazati jogától az EU Tanácsában.
A hekkerbotrány bizonyos szempontból a legsúlyosabb dolog, ami Magyarországon a rendszerváltás után történt. De az Orbán-rezsimnek ez a húzása szépen illeszkedik a nyugati szövetségi rendszereket évek óta módszeresen bomlasztó politikájába.
„Itt 10 éve folyik az agymosás” – nyilatkozta egy lengyel lapnak.