Hamis tanúzásra felhívással gyanúsította meg a rendőrség K. Endrét, aki pár éve újra a vallomása megváltoztatására próbálta rávenni az egyik bicskei áldozatot.
Magyarország nincs elveszve!
A bírság mértékét azzal indokolták, hogy Blikk éves árbevétele jelentős, a jogsértés szándékos és rosszhiszemű volt, és a szerkesztőség pedig visszaeső.
Lovasberényben kapta el a Telex Balogot, hogy többet tudjanak meg szerepéről a kegyelmi ügyben.
A Citadellát is tervező Taraczky Dániel tagságát egy évre felfüggesztették, állításuk szerint „több rendbeli etikai-fegyelmi vétséget követett el (…), amiket szándékosan, egyúttal gondatlanul valósított meg”.
A miniszter szerint átvilágításra van szükség, ami után mindenkinek le kell vonni a következtetéseket. A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató főigazgatója szerint végig kell gondolniuk azt a módszertant, amellyel a gyermekbántalmazási ügyeket vizsgálják.
A hatóságok 14 helyszínen tartottak házkutatást, öt embert pedig elfogtak egy kiterjedt, gyerekbántalmazással kapcsolatos ügyben a Tisztítótűz nevű műveletben.
Marad Székesfehérváron, ez szerinte egyértelmű.
Az önkormányzat szerint erőszak történt, de az esetről történt videón ennek nem sok nyomát látni.
Egy olvasónk az Infopark B épületénél szúrta ki az NNI nyomozóit, ahol az MNB-ügyben érintett, Somlai Bálint-féle Raw Development irodái is találhatók.
Egy független labor mutatta ezt ki, a térség országgyűlési képviselője gyors tájékoztatást kért a kormányhivatal vezetőjétől. A CATL szerint a kormányhivatal által rendelt vizsgálat nem mutatott ki NMP-t.
Eddig a fideszes többség háromszor is leszavazta Pintér jelöltjét a győri közgyűlésben, pedig fideszes elődei három vagy éppen négy alpolgármestert is kinevezhettek.
Meg kell ismételni azt a pert, amiben az elsőfokú bíróság az Átlátszónak adott igazat Lánczi hivatalával szemben.
A párt szerint a politikai tisztségvállalásnak a köz szolgálatáról, nem pedig a kiugró anyagi gyarapodásról kellene szólnia.