Ha egy szóban akarnánk összefoglalni: a ghánaiak.
A horvátoknak még két gólt lövő aranycipős angol csatár pocsékul játszott Ghána ellen.
Lement két csoportkör, hat csapat már tuti kiesett, hét biztosan továbbjutott, közülük négyen már csoportgyőztesek. Holnap reggelre három csoportban is végeredmény van, de a dolgok mostani állása szerint már a legjobb 32 között összejöhet egy argentin-spanyol meccs.
Az egyre frusztráltabb angolok sokat birtokolták a labdát, de csak két-három komolyabb helyzetig jutottak. A döntetlennel mindkét csapat 4 ponttal áll a csoportban.
A válogatott utoljára 1990-ben nyert úgy vb-meccset, hogy nem volt a pályán a már 39 éves csatár. Ha ez a sorozat nem szakad meg a spanyolok ellen, Bielsáék kiesnek.
De kifütyülték a FIFA által bevezetett extra reklámszüneteket az angol-horvát meccsen is.
Egyetlen éjszaka, két vébémeccs.
Thomas Partey-t négy nő megerőszakolásával vádolják, az USA-ban így is pályára léphet.
Bejelentési kötelezettséget is előírtak.
Az afrikai csapat június 17-én játssza első csoportmérkőzését, jelenleg nincs szövetségi kapitányuk.
A harmincas éveiben járó orosz férfi már Kenyában is művelt hasonlókat a hírek szerint.
Azzal próbálta kimagyarázni a helyzetet, hogy a betlehem az otthona.
A magyar külügyminiszter szerint ennek csak akkor van értelme, ha a találkozó pozitív eredménnyel zárul.
A fának hagyományosan nagy történelmi jelentőséget és gyógyító erőt tulajdonítanak, most valaki kivágta.
Az egyiküknek az útlevelével volt gond.